Кошик
257 відгуків
ФОП Лук'янчук Ірина Вікторівна
+380 (66) 613-10-13
+380 (97) 662-66-66

Дизайнерські листівки оптом

Листівки оптом купити.


TM Passporty пропонує вітальні листівки, міні листівки та конверти для грошей оптом. Найбільшою популярністю користується така продукція:
Новорічні листівки;
Конверти для грошей;
Вітальні листівки;
Міні листівки;
Весільні запрошення;
Оригінальні яскраві конверти;
Листівки з конвертом;


Висловлюйте за допомогою листівок свої почуття та демонструйте увагу, а ми допоможемо підібрати лише якісну та яскраву продукцію! Для оптових покупців діють доступні ціни та знижки, при оформленні великого опту надається додатковий бонус! Купити листівки оптом.

Відкриття оптом від виробника україни

Сучасні Поштові картки мають різне оформлення і призначення. Вони створюються для учасників корпорати, для професійного вітання, ювілярів і просто іменників, для всіх святкових днів і пр.

- Якими можуть бути поздоровальні листівки?

 Відкринки оптом мають різні формати: від мініатюр,  до євроформата: А-3, А-4, А-5. Використання сучасних технологій дозволяє випускати поштові листівки:

- Складно технічного характеру,

- мають музичний супровід,

- Об'ємні літери і малюнки,

- Писане вітання,

- з додатковими можливостями і пр.

Особливу увагу використовують листівки оптом Виготовлення ручної тканини подібне до мистецтва, яке викликає особливе колоритне й незгладиме враження. Кожен подарунок отримає завершений, якщо його супроводжує червона листівка і хвилюючі слова поздоровлення на ній.

 Кожна, красива, листівка має свою неповторність і індивідуальність, що дозволяє правильно підібрати її, враховуючи бажання і прагнення ювіляра або отримувача.

 Необхідно пам’ятати, що багато хто має Прозорі вироби Особисті розміри і відправляння пошти, потрібно представити конверт, який часто продається разом з поздоровливою поштовою листівкою.

 Кожна листівка має особливу особливість: вона виготовлена на високоякісному твердому папері з використанням сучасних невигрівних барвників і двох половинок. Одна її частина містить у собі красиво і золото оформлене письмове вітання, а друга частина - прикрашена відповідним до вітання малюнка.

 Оздоровлення може складатися з декількох звичайних слів, а може бути, як великий текст, віршний планІ кожен може вибрати її на власний розсуд.

Багато листівок містять малюнки, які враховують сучасний потяг багатьох людей до напрямку. фен-шуй і отримувати все блага, у вигляді грошей, здоров'я, довголіття і пр.

 Для свят, пов'язаних з різними релігіями,  Існують відкриті вироби, на яких надруковано елементи святкових біблійних подій, копії ікон і слова молитов на зворотній стороні.

 Багато хто користується різними форматами листівки до свята Св. ВалентинаОтримавши листівки оптом в нашому інтернеті, ви можете значно зекономити, попередньо закупити на всі свята всьому колективу, зробити індивідуальний замовлення за своїми мініатюрами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner